Tétel

Katalógusszám:

12468.
374. Lezárult gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

1 600 Ft

Leírás:

cca 1890-1926 össz. 11 db keményhátú fotók és fotólapok különböző berlini és charlottenburgi műtermekből (F. Franke Westend, A. Wertheim, Paul Klinke, E. Teichert, Arthur Mathaus Charlottenburg, Richard Barges Charlottenburg), gyerek- és felnőttportrék, családi csoportfelvételek, utcaképek, részben hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott. Ebből 3 db megírt fotólap, Hilaria apácának, az Isteni Üdvőzítő Nővérei (Salvator Nővérek) katolikus rend magyarországi tagjának Budapestre, VI., Huba u. küldve. Néhány kissé foltos és sarkainál foltos. 10x6 és 9x13,5 cm közötti méretekben / cca 1890-1926 Photos and photocards from different studios in Berlin and Charlottenburg (F. Franke Westend, A. Wertheim, Paul Klinke, E. Teichert, Arthur Mathaus Charlottenburg, Richard Barges Charlottenburg), 11 pcs. 3 of them is a photocard sent to Hilaria, member of Societas Divini Salvatoris Catholic religious sisters congregation in Budapest. A few of them spotty and with some wear on the corners. Between 10x6 és 9x13,5 cm.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ekb