Fotó

Tételek száma: 320

1984 Gink Károly (1922-2002): Ágyúk (11/50), pecséttel jelzett, aláírt fotó, sarkán törésnyom, 38×30 cm
12294.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1962 Balett a műteremben, 8 db vintage NEGATÍV Glázner Mária (később Sándor Andrásné) csongrádi fényképész hagyatékából, 12x9 cm-es síkfilmek
12295.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1960 Glázner Mária (később Sándor Andrásné) csongrádi fényképész hagyatékából 13 db vintage műtermi NEGATÍV különféle személyekről és kellékekről, (pincér, kerékpár, első áldozó, viselet, szépasszony, eladósorban levő leányok, az 1960-as évek divatja, stb.), 9x12 cm
12296.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12297.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Klell Kálmán (1897-1980): Havas háztetők, jelzetlen fotóművészeti alkotás, 30×40 cm
12298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1958 Klell Kálmán (1897-1980): Csonka fák, fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 24×17 cm
12299.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Koffán Károly (1909-1985): Idős nő portréja, pecséttel jelzett fotó, 18×24 cm
12300.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1970 Komlós Lili: Ez a divat, 6 db pecséttel jelzett sajtófotó, az egyik sarkán kis törésnyommal, egy másik sarkán kis sérüléssel, 18x13 cm és 13x15 cm közötti méretben
12301.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Korschelt Miklós (1900-1982): Kassa - Dóm, pecséttel jelzett, feliratozott fotóművészeti alkotás, felületén törésnyom, 24×18 cm
12302.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940 Korschelt Miklós (1900-1982) budapesti festő- és fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett fotó (Kassai strandfürdő), 23,8x18 cm
12303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1974 Müller Ferenc budapesti fotóművész pecséttel jelzett, vintage alkotása (Kádár mester és a portékája), 24x18 cm
12304.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1934 Orphanidesz János (1876-1939): Pihenő ökrök, aláírt, művészfólián keresztül fényképezett fotóművészeti alkotás, a papír szélei kissé foltosak, egyik sarkán kis hiány, de a lényegi részt nem érintik, 23×16,5 cm
12305.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft