Fotó

Tételek száma: 320

cca 1900-1940 össz. 9 db katolikus egyházi személyeket (papokat, apácákat stb.) ábrázoló vintage, kisebb részben keményhátú fotó, 2 db bécsi műtermekből (Richard Schneider és Franz Lechner). Egyik papot ábrázoló megírt fotólap, Hilaria superiora, az Isteni Üdvőzítő Nővérei (Salvator Nővérek) katolikus rend magyarországi nővérek vezetőjének Ausztriából Budapestre, VI., Huba utcába küldve, 1910-19 körül. Részben foltos, kissé sérült. 6x6 és 14x9 cm közötti méretben / cca 1900-40 9 pcs of vintage photos of catholic persons (priests, nuns etc.), 2 of them from studios in Wien-Vienna, Austria (Richard Schneider and Franz Lechner). One of them is a photocard depicting a priest, sent from Austria to Superiora Hilaria, leader of Societas Divini Salvatoris Catholic religious sisters congregation in Budapest, around 1910-19. Few of them spotty, with some wear, between 6x6 and 14x9 cm
12463.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1920 1 db keményhátú fotó és 2 db fotólap Kelet-Poroszországi műtermekből (J. Balkschy Allenstein, H. Lindenblatt Heilsberg-Ostpr.), ma Lengyelország, gyerek- és felnőttportrék, részben hátoldalán pecséttel jelzett. 10x6 és 13,5x9 cm közötti méretekben / cca 1900-1920 3 Photos and photo postcards from different studios from East-Prussia (J. Balkschy Allenstein, now Olsztyn, Poland and H. Lindenblatt Heilsberg, now Lidzbark Warmiński, Poland), 3 pcs. Between 10x6 és 9x13,5 cm.
12464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Szerenád a kertben, jelzés nélküli keményhátú vintage fotó, 16,3x10,7 cm
12465.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900-1939 Össz. 13 db keményhátú fotó és fotólap különböző műtermekből és amatőr felvételek, elsősorban portrék. 1 db női portré Uher Ödön budapesti műterméből, 1910-20 körül. 4 db zágrábi portrék, hátoldalán feliratozott, egyik Hilaria apácának, az Isteni Üdvőzítő Nővérei (Salvator Nővérek) katolikus rend magyarországi nővérek vezetőjének Budapestre, VI., Huba u. küldve. 6,5x4 és 9,5x14 cm közötti méretekben / cca 1900-1939 Photos and photo postcards from different studios and amateur shots, 13 pcs. 4 of them from Zagreb, Croatia, with description on the back. Between 6,5x4 és 9,5x14 cm.
12466.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Régi mozdonyok, 3 db modern előhívás, 13×18 cm
12467.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1890-1926 össz. 11 db keményhátú fotók és fotólapok különböző berlini és charlottenburgi műtermekből (F. Franke Westend, A. Wertheim, Paul Klinke, E. Teichert, Arthur Mathaus Charlottenburg, Richard Barges Charlottenburg), gyerek- és felnőttportrék, családi csoportfelvételek, utcaképek, részben hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott. Ebből 3 db megírt fotólap, Hilaria apácának, az Isteni Üdvőzítő Nővérei (Salvator Nővérek) katolikus rend magyarországi tagjának Budapestre, VI., Huba u. küldve. Néhány kissé foltos és sarkainál foltos. 10x6 és 9x13,5 cm közötti méretekben / cca 1890-1926 Photos and photocards from different studios in Berlin and Charlottenburg (F. Franke Westend, A. Wertheim, Paul Klinke, E. Teichert, Arthur Mathaus Charlottenburg, Richard Barges Charlottenburg), 11 pcs. 3 of them is a photocard sent to Hilaria, member of Societas Divini Salvatoris Catholic religious sisters congregation in Budapest. A few of them spotty and with some wear on the corners. Between 10x6 és 9x13,5 cm.
12468.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Székesfehérvár, Szigeti I. fényirdájában (!) készült keményhátú vintage fotó, 16x8,6 cm
12469.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Úri társaság. Ferrotípia 6x9 cm
12470.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1982 Divatos felső ruházati cikkek, 13 db tárgyfotó kereskedők részére, 13 db vintage fotó, 10x15 cm
12472.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1941 Az ORION rádiók reklámjai, 13 db vintage fotó Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából, cca 5x5 cm
12473.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1942 Balesetvédelmi propaganda plakátok az Országos Társadalombiztosítási Intézet (OTI) kiadásában, 7 db vintage fotó Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából, 9,5x6,4 cm
12474.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1930 össz. 40 db fotó, Isteni Üdvőzítő Nővérei (Salvator Nővérek) katolikus rend magyarországi tagjainak olaszországi utazás különböző helyszínekre, részben hátoldalán feliratozott amatőr felvétel (Kolosszeum; Vatikán folyósója; Szt. Péter Bazilika; Lurdi barlang, Salvator villa Róma; Padua, Bilincses Szt. Péter vatikáni kiállításról, Velence naplemente vonatról), nagy részben foltos, 6,5x9 cm / cca 1930 Societas Divini Salvatoris Catholic (Latin Church) religious sisters congregation, hungarian branch, trip to Italy, to different sites (Rome, Vatican, Padua), some of them with description on the back, 40 pcs of amateur photos, many of them spotty, 6,5x9 cm
12475.

cca 1930 össz. 40 db fotó, Isteni Üdvőzítő Nővérei (Salvator Nővérek) katolikus rend magyarországi tagjainak olaszországi utazás különböző helyszínekre, részben hátoldalán feliratozott amatőr felvétel (Kolosszeum; Vatikán folyósója; Szt. Péter Bazilika; Lurdi barlang, Salvator villa Róma; Padua, "Bilincses Szt. Péter" vatikáni kiállításról, Velence naplemente vonatról), nagy részben foltos, 6,5x9 cm / cca 1930 Societas Divini Salvatoris Catholic (Latin Church) religious sisters congregation, hungarian branch, trip to Italy, to different sites (Rome, Vatican, Padua), some of them with description on the back, 40 pcs of amateur photos, many of them spotty, 6,5x9 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft