Bagossy Gábor (?-?): Nagyvárosi forgatag (Budapest?). Olaj, karton, jelzett a hátoldalon (Bagossy 938). Hátoldalán egy másik festmény vázlatával. Kissé sérült fakeretben, 40x45 cm