Czapolai Imre (1937-) 10 db, részben erotikus grafikája, zárójelben katalógusszámokkal: Nagykoncert (1040), Macska (1023), Kutyás hölgy (1076), Szép lány (2028), Háttal ülő (2027), Éjszakai parti (2014), Egybeolvadás (2010), Harisnyahúzó (2001), Ajtó bezárva (2033), Kék lány (2035). Művészi nyomat, papír, ceruzával jelzett, lapméret: 21x29,5 cm.
Gyűjtők figyelmébe ajánljuk! Czapolai Imre grafikus és fotóművész kvalitásos munkái nem ismertek a nagyközönség előtt, mert azok tartalma körülbelül kétharmadrészt erotikus részből áll. A mester most 83 éves korára úgy döntött, hogy vállalja a nyilvánosságot és itt aukciós
házunkban folyamatos árverésre bocsájtja műveit, amelyek szignált számozatlan művészi nyomatok. A művészi, főleg akt fotók most kerülnek összeállításra és a jövő évtől azok is megvásárolhatók lesznek.
Czinkotay Frigyes (1932-2018): Tulipános csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész névjegyével, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 60x50 cm
Czirbusz László (?-), 2 db mű: Katona fokossal és nő kendőben. Vegyes technika, farost és fa. Jelzett, hátoldalán címkével, keretben. 10x8,5 és 10,5x8,5 cm.
Dallos Hanna (1907-1945): Mi atyánk. 10 db fametszet. Bp., é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, kötés elvált a borítótól. 20p. Jelezve a dúcon, eredeti kiadó borítékban! 28x40 cm