Barcsay Jenő (1900-1988): Női akt kompozíció (Tanulmány). Ofszet, papír, Művészeti Alap 1984. IX.18. bélyegzőjével, 100 példányban való sokszorosításra, feltehetően próbanyomat. 21×16 cm
De Barquier 1905 jelzéssel, feltehetően francia festő alkotása: Csendélet virágokkal és narancsokkal. Olaj, vászon, ajándékozási sorokkal, neobarokk stílusú fa keretben, 50x73,5 cm / Signed De Barquier 1905, probably work of a french painter: Still life with flowers and oranges. Oil on canvas, framed, with dedication to madame R de Lannoy, 50x73,5 cm