Moritz Zdekauer porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásokkal d: 25 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Moritz-Zdekauer-porcelan-tanyer-matricas-jelzett-kopasokkal-d-25-cm~II2182815
2182815
11162
373
Leírás: Moritz Zdekauer porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásokkal d: 25 cm
: kozár_edit