1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Epiag porcelán csésze, matricás, jelzett, kopásokkal m: 4,5 cm + Nyugat-németországi porcelán kosárka, matricás, jelzett, apró kopásokkal m: 7 cm