Alföldi porcelán korsó, matricás, jelzett, enyhén kopottas állapotban,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Alfoldi-porcelan-korso-matricas-jelzett-enyhen-kopottas-allapotban-m-16-5-cm~II2182240
2182240
11161
373
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Alföldi porcelán korsó, matricás, jelzett, enyhén kopottas állapotban, m: 16,5 cm
: kozár_edit