1 200 Ft
5 db Aquincumi mini porcelán tálka és váza, matricásak, jelzettek, apró kopásokkal, m: 9,5 cm, 10 cm d: 5,5 cm, 8 cm, 10 cm + Hollóházi mini porcelán váza, "Gyulai emlék" felirattal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 5 cm