NDK 1985. "A Cottbus-i felső templom rekonstrukciója 1945-1985 / 1984-es orgonaépítés a 18. századi leírások alapján" ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:1- erősen kopott ezüstözés
GDR 1985. "Wiederaufbau Oberkirche Cottbus 1945-1985 / Orgelbau 1984 prospekt 18 jh. | The reconstruction of the upper church in Cottbus / organ building in 1984 about the 18th century description" silvered Br medallion (50mm) C:AU worn silver plating