https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 110

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Franciaország 1889. Imádkozzál és dolgozzál / A vevey-i borászok ünnepének ajándéka 1889. augusztus 5-én, 6-án, 8-án és 9-én ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés France 1889. Ora et labora / Souvenir de la fete des vignerons célébrée a Vevey, les 5, 6, 8 et 9 Aout 1889. Work and pray / Souvenir of the winemakers from Vevey at 5th, 6th, 8th, and 9th of August in 1889 silvered Br medallion (40mm) C:XF worn silver plating
31541.

Franciaország 1889. "Imádkozzál és dolgozzál / A vevey-i borászok ünnepének ajándéka 1889. augusztus 5-én, 6-án, 8-án és 9-én" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés France 1889. "Ora et labora / Souvenir de la fete des vignerons célébrée a Vevey, les 5, 6, 8 et 9 Aout 1889. Work and pray / Souvenir of the winemaker's from Vevey at 5th, 6th, 8th, and 9th of August in 1889" silvered Br medallion (40mm) C:XF worn silver plating

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1900. Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900 adományozva H. Pettera számára, peremén jelzett Br emlékérem. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:2- ph., patina France 1900. Republic of France / International Exposition Paris 1900 Br commemorative medal, awarded to H. Pettera marked on edge. Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:VF edge error, patina
31542.

Franciaország 1900. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900" adományozva "H. Pettera" számára, peremén jelzett Br emlékérem. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:2- ph., patina France 1900. "Republic of France / International Exposition Paris 1900" Br commemorative medal, awarded to "H. Pettera" marked on edge. Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:VF edge error, patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
22
Franciaország 1900. GRAND PRIX DHONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 France 1900. GRAND PRIX DHONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT two-sided Br commemorative medallion (60mm) C:XF
31543.

Franciaország 1900. "GRAND PRIX D'HONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 France 1900. "GRAND PRIX D'HONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT" two-sided Br commemorative medallion (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország ~1900. Meztelenül táncoló emberek / női akt peremén jelzett Br érem. Szign.: C. Loudray (50mm) T:2 korrózió France ~1900. People dancing nude / female act Br medallion marked on edge. Sign: C. Loudray (50mm) C:XF corrosion
31544.

Franciaország ~1900. "Meztelenül táncoló emberek / női akt" peremén jelzett Br érem. Szign.: C. Loudray (50mm) T:2 korrózió France ~1900. "People dancing nude / female act" Br medallion marked on edge. Sign: C. Loudray (50mm) C:XF corrosion

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
11
Franciaország ~1918. Entrainement Physique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügyminiszteri-díj) peremén jelzett Br emlékérem. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Szign.: Paul Grandhomme (49mm) T:2 France ~1918. Entrainement Physique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War) Br commemorative medal, marked on edge. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Sign.: Paul Grandhomme (49mm) C:XF
31545.

Franciaország ~1918. "Entrainement Physique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügyminiszteri-díj)" peremén jelzett Br emlékérem. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Szign.: Paul Grandhomme (49mm) T:2 France ~1918. "Entrainement Physique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War)" Br commemorative medal, marked on edge. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Sign.: Paul Grandhomme (49mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
EUR
,
19,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország ~1924. Archeológia Br plakett. Szign.: S.E. Vernier (50x69mm) T:2 France ~1924. Archeologie Br plaque. Sign: S.E. Vernier (50x69mm) C:XF
31546.

Franciaország ~1924. "Archeológia" Br plakett. Szign.: S.E. Vernier (50x69mm) T:2 France ~1924. "Archeologie" Br plaque. Sign: S.E. Vernier (50x69mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1954. EUGENE FREYSSINET / LEVEURDRE-TONNEINS PAR SA SCIENCE ET SES TRAVAUX PLOUGASTEL LUZANCY LES CONSTRUCTEURS EN CIMENT AMRE 1954 kétoldalas Br emlékérem (80mm) T:1-
31547.

Franciaország 1954. "EUGENE FREYSSINET / LEVEURDRE-TONNEINS PAR SA SCIENCE ET SES TRAVAUX PLOUGASTEL LUZANCY LES CONSTRUCTEURS EN CIMENT AMRE 1954" kétoldalas Br emlékérem (80mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Finnország 1990. SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő) kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag FIDEM XXII 1990 HELSINKI tokban (35mm) T:1
31548.

Finnország 1990. "SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő)" kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag "FIDEM XXII 1990 HELSINKI" tokban (35mm) T:1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN Espace Bellecour - A lyoni bankvállalat alapítója Br plakett sérült műanyag dobozban (75x91mm) T:1 France ND Espace Bellecour - Founder of the Lyon Banking Company Br plaque in damaged plastic case (75x91mm) C:UNC
31549.

Franciaország DN "Espace Bellecour - A lyoni bankvállalat alapítója" Br plakett sérült műanyag dobozban (75x91mm) T:1 France ND "Espace Bellecour - Founder of the Lyon Banking Company" Br plaque in damaged plastic case (75x91mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN Pau-i vár / IV. Henrik Br emlékérem 1. Nemzetközi Ex-Libris Kongresszus dobozában (68mm) T:1- France ND Castle Pau / Henry IV - Chateau de Pau / Henri IV in 1er Congress International Ex-Libris box (68mm) C:AU
31550.

Franciaország DN "Pau-i vár / IV. Henrik" Br emlékérem "1. Nemzetközi Ex-Libris Kongresszus" dobozában (68mm) T:1- France ND "Castle Pau / Henry IV - Chateau de Pau / Henri IV" in "1er Congress International Ex-Libris" box (68mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
13
Franciaország DN POSITION POUR LA GARDE EN QUARTE ET LE COUP DE QUARTE egyoldalas, öntött Br plakett (53x81mm) T:1-
31551.

Franciaország DN "POSITION POUR LA GARDE EN QUARTE ET LE COUP DE QUARTE" egyoldalas, öntött Br plakett (53x81mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN Természetben megpihenő pár / Almaszedő gyermek ábrázolású Br plakett, peremén BRONZE beütéssel. Szign.: René Baudichon (1878-1963) (72x67mm) T:2 France ND A couple take a rest in nature / Apple picking child representated Br plaque, with BRONZE hallmark on the edge. Sign.: René Baudichon (1878-1963) (63mm) C:XF
31552.

Franciaország DN "Természetben megpihenő pár / Almaszedő gyermek" ábrázolású Br plakett, peremén "BRONZE" beütéssel. Szign.: René Baudichon (1878-1963) (72x67mm) T:2 France ND "A couple take a rest in nature / Apple picking child" representated Br plaque, with "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: René Baudichon (1878-1963) (63mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz