1940 Ulrich B. J. Katalógus Iparvállalatok Számára. Bp., Hungária Nyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Reklam~500022/1940-Ulrich-B-J-Katalogus-Iparvallalatok-Szamara-Bp-Hungaria-Nyomda-Spiralozott-vaszon-~II2178551
2178551
12306
373
Advertisement
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: 1940 Ulrich B. J. Katalógus Iparvállalatok Számára. Bp., Hungária Nyomda. Spirálozott vászon-kötésben,kissé kopott borítóval.
: karap_norbert