Antik fedeles ón kupa, jelzett, kopásnyomokkal, oldalán horpadással, m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500011/Antik-fedeles-on-kupa-jelzett-kopasnyomokkal-oldalan-horpadassal-m-25-cm~II2178341
2178341
11380
373
Flea Market
Leírás: Antik fedeles ón kupa, jelzett, kopásnyomokkal, oldalán horpadással, m: 25 cm
: karap_norbert