Össz. 9 db réz és fém, részben magyar iparművész tárgy: Móga Sándor (1927-): Réz iparművész doboz, jelzett, alján Iparművész Vállalat címkéjével, kopásnyomokkal, 17×9 cm + Mátyás-templomot ábrázoló réz iparművész falitányér, címeres, kopásnyomokkal 25,5 cm + 2 db réz iparművész tálka, csillagjegyekkel díszített, áttört, jelzés nélkül 9x7 cm + réz iparművész tál, peremén figurális díszítéssel, jelzés nélkül, alján Iparművész Vállalat címkéjével, d: 16,5 cm + Zenélő-éneklő jelenetet ábrázoló réz hamutál, 9x12 cm + Akropoliszt ábrázoló fém hamutálka, 7,5x9 cm + 2 db réz tálak, keleties motívummal díszített, d: 8 cm
Össz. 2 db elektromos lámpa, egyik sem kipróbált: Wallendorf porcelán test, NDK gyártmány, részben kézzel festett alján jelzett, fém felsőrész búra nélkül és hiányzó anyával, ragasztott, h:32 cm + Fali lámpa, fém test, üveg búra, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, h: 38 cm