Tétel

Kikiáltási ár:

3 400 Ft
9,19 EUR, 10,00 USD

Leírás:

Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván