Budapesti közlekedése.
Budapest, 1967. Budatepsti Tanács VB. Közlekedési Igazgatósága Aranyozott kiadói vászonkötésben. papír védőborítóval.
A Fővárosi Villamosvasút, Fáskerti Sándor vezérigazgatójának gépelt ajándékozási levelével, saját kezű aláírásával, fejléces papíron.