Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 121

Kodolányi János: Suomi. A csend országa. Útirajz. Bp., 1937, Cserépfalvi. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Első kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon kötés, Dr. Dajbukát Gergely ex libris-szével.
15048.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Varga Lajos: A Körös-Tisza-Maros szög földrajza. Alföldkutatás-Alföldszervezés. I. köt. Szentes, 1939., Szent Imre-ny., 48 p.+1 t. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel (Szabó György.)
15049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Budapesti kirándulóhelyek. Bp., é.n., Panoráma. Kiadói papírkötésben. Volt könyvtári példány, sérült, hiányos gerinccel és borítóval.
15050.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Antalffy Gyula: Reformkori magyar városrajzok. Budapest, 1982, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Volt könyvtári példány.
15051.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Johan Turi: A lappok élete. Bp., 1983., Gondolat. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15052.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A vatikán. Francesco Papafava gondozásában. Francesco Margiotta Broglio előszavával. Bp.,1989, Corvina. Kiadói papírkötés.
15053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szalatnai Rezső: A Duna költői. Öt évszázad versei a Dunáról. Bp., 1944., Hungária, 186 p. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón hiánnyal, egykorú névbejegyzéssel, de egyébként jó állapotban.
15054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Szénássy Zoltán: Komárom ostroma 1849-ben. Komárom, 1989, Komárom Városi Tanács. Készült 500 példányban. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15055.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nagy-Vida-Kutas-Dr. Nagy (szerk.): Adatok és tények Budapest közlekedésének fejlődéséről. Bp, 1964, MSZMP Budapesti Bizottságának Agitációs és Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
15056.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Honti Rezső: Itália Trieszttől-Rómáig. Lingua Idegenvezető Tolmácsok. Bp.,é.n.,Lingua,(Athenaeum-ny.), 320 p. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos egészvászon-kötés, a címlap kijár.
15057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15058.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15059.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft