Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 37

J. P. Szpangenberg: Egy természetbúvár feljegyzései. Bp., 1953., Művelt Nép. Átkötött félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17195.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17196.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Entz Géza, Mágocsy - Dietz Sándor: A műveltség könyvtára. Az élők világa, növény és állatvilág. I. kötet Budapest Atheneum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat 1907. színes és fekete- fehér képekkel, illusztrált tárgymutatóval ellátott könyv. Kissé sérült gerinccel, hiányzó plakettel.
17197.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta Irodalmi Rt. Kiadói kopott, aranyozott félvászon kötésben, borítótól elvált.
17198.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17199.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Bp., é.n. (1928), Dante. Negyedik kiadás. Számos képtáblával illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, jó állapotban.
17200.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Dr. Filatow Nil: A gyermekbetegségek kórisméje és tünettana therapeuticus útmutatóval. Ford.: Dr. Demjanovich Emil. Bp., 1896., Dobrowsky és Franke, XII+649 p. Átkötött félbőr-kötés, aranyozott gerinccel, kissé kopott borítóval és gerinccel, két lap sérült és kijár (61/62, 63/64.)
17201.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. D(avid) Holde: Untersuchung der Kohlenwasserstofföle und Fette sowie der ihnen verwandten Stoffe. Berlin, 1913., Julius Springer, XVI+596+4 p.+ 3 (kihajtható táblák.) Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, egy-két foltos lappal, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, K.u.K. Pulverfabrik in Magyarovár Chemisches Hauptlaboratorium bélyegzéssel.
17202.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hermann Kast: Chemische Untersuchung der Spring- und Zündstoffe unter besonderer Berücksichtigung der zu ihrer Herstellung notwendigen Ausgangsstoffe. Herausgegeben von Ludwig Metz. Braunschweig, 1931., Friedr. Vieweg & Sohn, X+583 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, pár lapon szakadással, intézményi bélyegzővel, M. Kir. Állami Hadianyaggyár Lőporüzem. Központi Laboratóriuma. bélyegzéssel.
17203.

Hermann Kast: Chemische Untersuchung der Spring- und Zündstoffe unter besonderer Berücksichtigung der zu ihrer Herstellung notwendigen Ausgangsstoffe. Herausgegeben von Ludwig Metz. Braunschweig, 1931., Friedr. Vieweg & Sohn, X+583 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, pár lapon szakadással, intézményi bélyegzővel, "M. Kir. Állami Hadianyaggyár Lőporüzem. Központi Laboratóriuma." bélyegzéssel.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Röck Gyula: Természetes házi gyógykúrák. Tanulmány., Dombóvár, 1943., Bagó Mihály, 128 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, megviselt állapotban.+1936 Életreform. V. évf. 4-5. sz.
17204.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Leidenfrost Gyula: Rabok vagyunk vagy szabadok? Az örökléstan vázlata. Ma és Holnap 1. Pécs,[1927], Danubia, (Dunántúli Egyetemi Nyomda-ny.), 1 t. (J. G. Mendel, ,,a kisérleti örökléstan alapítója fényképe)+272+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
17205.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17206.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft