Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
10,39 EUR, 11,11 USD

Leírás:

Iparosok olvasótára I-X. kötet egybe kötve. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Gottermayer féle kopott egészvászon-kötésben. Több egészoldalas és kihajtható táblával. Benne, többek között a világkiállítás kihajtható helyszínrajzával és más érdekességekkel

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.