Végh János - XVI. századi német táblaképek. Bp., Corvina, 1972. Kiadói... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/Vegh-Janos-XVI-szazadi-nemet-tablakepek-Bp-Corvina-1972-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-~II2100188
2100188
16721
373
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Végh János - XVI. századi német táblaképek. Bp., Corvina, 1972. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
: karap_norbert