Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1950443
17410
373
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Bp,. én., Cserépfalvi,(Szikra-ny.) 544 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. 2019000
17411
373
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907., Athenaeum, XI+410+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 2018991
17412
373
Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1901, Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. 2048382
17413
373
Pálffy Albert: Anna és grófné. Bp.,1886, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel. 2048378
17414
373
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel. 2182360
17415
373
Bisson, Alexandre: Az államtitkár úr. Bp., 1894, Vass József Könyvkereskedése. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2167215
17416
373
Eszterhás István: Vérző karcolatok. I. Kétszer radikális Gyuri. Cleveland, 1958, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. 2167218
17417
373
Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. 2167211
17418
373
Eszterhás István: Mendő Szabó Mári néni komendál. Magyar Könyvtár. Cleveland,1960, Magyar Könyvtár. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, borító firkált. 2155102
17419
373
Eszterhás István: A bíboros és a rendőr. Cleveland Heights, 1985, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. 1694389
17420
373
100
Kiss József: Esteledik, alkonyodik. Bp., 1920, Pantheon. Papírkötésben, jó állapotban. 2027461
17421
373
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói, kissé szakadozott papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: