Fotó Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
724915
11950
373
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945): Rezgőnyár. Vintage fotó, hátoldalán pecséttel jelzett, 11x11cm 2176699
11951
373
Photo
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (fotólap a Duna kanyarulatáról), 13,8x8,9 cm 2176617
11952
373
Photo
1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli, de a szerző által datált és sorszámozott vintage fotó (Erzsébet híd, ez a szerző 843. sz. felvétele), 8,5x6,2 cm 2176707
11953
373
Photo
cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Látkép a lakás ablakából), 17,8x13 cm 2176622
11954
373
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, aláírt vintage fotó (Szamárkenyér), 18x13 cm 2176660
11955
373
Photo
cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotó (lovaskocsi), 14,3x10,8 cm 2177970
11956
373
4200
Photo
cca 1932 Mezőkövesd, úrnapi körmenet, hidegpecséttel és matricával jelzett vintage fotóművészeti alkotás Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, kasírozva, 36x23 cm 2177973
11957
373
4200
Photo
1936 Kerny Jolán: Egy jó szivar, feliratozott, vintage fotó Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművészről, 35x26,5 cm 838083
11958
373
Photo
cca 1975 Alapfy László: Extázis, vintage fotóművészeti alkotás, feliratozott, 18x24 cm 2183677
11959
373
Photo
Angelo (1894-1974): Babys, feliratozott, pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 39×30 cm 2183691
11960
373
Photo
Angelo (1894-1974): Canoe, pecséttel jelzett, feliratozott fotóművészeti alkotás, sarkain törésnyomokkal, 40×30 cm 2183695
11961
373
Photo
Angelo (1894-1974): Nádrakó, pecséttel jelzett, feliratozott fotóművészeti alkotás, felületén enyhébb törésnyomokkal, kis szakadással, 30×40 cm cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft