Festmények és grafikák

Tételek száma: 332

Kádár Katalin (1951- ): Fűzfa. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 20x30 cm
10096.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kádár jelzéssel: Hegyvidéki város. Olaj, farost, díszes fa keretben. 40x30 cm
10097.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
37
Kádár jelzéssel: Utcarészlet. Tus, papír, sérült, foltos. Üvegezett, kissé sérült keretben, 19,5×28 cm
10098.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
Kányi jelzéssel: Település várral, akvarell, papír, több szakadással, gyűrődéssel, 29×40 cm
10099.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Károly János 950 jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, lap alja foltos, 29x39 cm
10100.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Kass János (1927-2010): Szigliget 1984, rézkarc, papír, jelzett a karcon (rajzolta jókedvében 1984. XII. 4 Kass János), lap széle kissé foltos, rézkarc ép. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 29×39 cm
10101.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
18
Kass János (1927-2010): Rózsa. Ofszet, papír, jelzett, datált (1984), Preisich Anikónak dedikált (nem hervadó, vörös virág, Anikónak), üveg mögött, 60×43 cm
10102.

Kass János (1927-2010): Rózsa. Ofszet, papír, jelzett, datált (1984), Preisich Anikónak dedikált ("nem hervadó, vörös virág, Anikónak"), üveg mögött, 60×43 cm

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
10
Katica 1908 jelzéssel: Romantikus táj teliholddal. Olaj, karton, 29,5x44,5 cm
10103.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
El Kazovszkij nyomán: Kaszások. Olaj, farost. 70x50 cm
10104.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
El Kazovszkij nyomán: Sárga kaszás. Olaj, farost. 70x50 cm
10105.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
El Kazovszkij nyomán: Család. Olaj, papír, 30×40 cm
10106.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kernstok jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, lap sarkaiban ragasztás maradványaival, 30,5x43 cm
10107.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft