Festmények és grafikák

Tételek száma: 332

Derkovits jelzéssel: Nő Akvarell, papír. 43x31 cm
10048.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10049.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Dévényi János (1956-): Színes körök. Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), 30x30 cm
10050.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Dobi 2015 jelzéssel (hátoldalán): Paripa. Olaj, karton, fa keretben, 39,5x49,5 cm
10051.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
E jelzéssel: Amor-szerelmesek (erotikus grafika). Toll, papír, jobb felső sarkában olasz nyelvű idézettel. Üvegezett fa keretben. 38x55 cm / Signed E: Amor - lovers (erotic graphic). Pen on paper, with an italian quote in the right upper corner. Framed with glass. 38x55 cm
10052.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Emőd Aurél (1897-1958): Park részlet. Akvarell, papír, jelzett, 27×42 cm
10053.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Erdei Tibor 943 jelzéssel: Festőnövendék. Ceruza, papír, paszpartuban, 30×21,5 cm
10054.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Erdélyi jelzéssel: Esztergom homlokzat / Épület, 2 db rézkarc, papír, jelzettek, paszpartuban, 17,5×22,5 cm
10055.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Erdős László (1921-1999): Tihany. Olaj, farost. Jelzett. 72x48 cm Keretben.
10056.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Fajó János (1937-2018): Sárga-fekete kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Fajó 00), számozott (17/50), üvegezett fa keretben, 28,5x19,5 cm
10057.

Fajó János (1937-2018): Sárga-fekete kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Fajó '00), számozott (17/50), üvegezett fa keretben, 28,5x19,5 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
22
Faragó jelzéssel: 3 db karikatúra. Szén, papír. 20x30 cm Beszakadásokkal ak épek szélén
10058.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10059.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft