Festmények és grafikák

Tételek száma: 332

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 13,5x32 cm
10024.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Boldizsár István (1897-1984): Kiránduló. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 19x28,5 cm
10025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 17x29 cm
10026.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bolmányi jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, 30,5×42,5 cm
10027.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Borsos Miklós (1906-1990): Akt a Balaton partján. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×29,5 cm
10028.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bortnyik jelzéssel: Evezősök a csónakház mellett. Ceruza, papír, hajtásnyommal. 27,5x31,5 cm
10029.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
25
Böhm Lipót Poldi (1916-1995): Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 60×80 cm
10030.

Böhm Lipót "Poldi" (1916-1995): Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 60×80 cm

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Böhm jelzéssel: Parasztemberek. Ceruza, papír. Hátoldalán Kártétel Herbárium bélyegzőjével. 21,5×30,5 cm
10031.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Börtsök László (?-?): Keresztény művészet, kelta ornamensek. Akvarell, ceruza, papír, 1930 feb. 25 bélyegzéssel foltos, lap bal széle sérült, 44×30 cm
10032.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16
Börtsök László (?-?): Keresztyény Ifjusági Egyesület székháza díszterem mennyezetének terve (1930-40 körül). Ceruza, karton, jelzett, lap széle sérült, foltos, 25,5×56,5 cm
10033.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Breznay József (1916-2012): Nosztalgia. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, számozott (28/100), ajándékozási sorokkal, 19×21,5 cm
10034.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Burai István (1951-2017): Dedink, Szlovákia. Tus, papír, jelzett,, apró foltokkal, paszpartuban. 34×44,5 cm
10035.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft