Festmények és grafikák

Tételek száma: 332

Basch jelzéssel: Üvegpalackos csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×22 cm
10012.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Belányi jelzéssel, 2 db mű: Portrék. ceruza, papír. 50x35 és 51x39 cm
10013.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10014.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
10015.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Benczúr jelzéssel: Virágmotívumos ornamentikák. Ceruza, papír, 36x24 cm
10016.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Bényi László (1909-2004): Sátrak az erdőben (Cserkész tábor?). Vegyes technika, papír, jelzett a művész ajándékozási soraival, címadásával (Az első táborunk..) és datálásával (926.aug. 20.), amely szerint korai művei közé tartozik. Üvegezett keretben, 29,5×23,5 cm
10017.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Berény jelzéssel: Férfi portré (tanulmány). Szén, papír, 32x25 cm
10018.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Bernáth jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír, 35,5x51 cm
10019.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Birkás jelzéssel: Arcok és keretek. Vegyes technika, vászon, 59×40 cm
10020.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
19
Bocsák Krisztina (1964- ): Kikötve. Olaj, farost, jelzett, díszes fa keretben, hátoldalán címkével, 15×25 cm
10021.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14
Boldizsár István (1897-1984): Pecázók. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 11x28,5 cm
10022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Boldizsár István (1897-1984): Arckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel.  26,5x21 cm
10023.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft