Szív alakú porcelán tál, aranyozott, kézzel festett, jelzett, kopásokk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/Sziv-alaku-porcelan-tal-aranyozott-kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-15-5x14x12~II2175706
2175706
11181
372
Leírás: Szív alakú porcelán tál, aranyozott, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 15,5x14x12
: karap_norbert