Erdő állatai 4 db Drasche porcelán figura. Őz, kecske. Kézzel festette... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/Erdo-allatai-4-db-Drasche-porcelan-figura-Oz-kecske-Kezzel-festettek-jelzettek-kis-kopaso~II2159199
2159199
11150
372
Leírás: Erdő állatai 4 db Drasche porcelán figura. Őz, kecske. Kézzel festettek, jelzettek, kis kopásokkal 6-16 cm
: kozár_edit