Echt Weimar-Kobalt porcelán tál, jelzett, aranyozott matricás, kopásny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/Echt-Weimar-Kobalt-porcelan-tal-jelzett-aranyozott-matricas-kopasnyomokkal-d-31-5-cm~II2168832
2168832
11175
372
Leírás: Echt Weimar-Kobalt porcelán tál, jelzett, aranyozott matricás, kopásnyomokkal d: 31,5 cm
: karap_norbert