Budapest feliratú, háromszögletű, Aquincumi porcelán tálka, matricás,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/Budapest-feliratu-haromszogletu-Aquincumi-porcelan-talka-matricas-aranyozott-jelzett-ko~II2175979
2175979
11152
372
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Budapest feliratú, háromszögletű, Aquincumi porcelán tálka, matricás, aranyozott, jelzett, kopásokkal 10x10 cm
: karap_norbert