2 600 Ft
3 db porcelán hal, mind kézzel festett: Holllóházi és Kőbányai porcelánok, sárga-fekete, jelzett, taraja tetején lepattanással, m: 9 cm + zöld, jelzett, apró kopásnyomokkal, m. 7 cm + jelzett, 1 apró lepattanással, m: 16 cm