https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 39

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Franciaország 1990. Notre Dame de Bon Secours Trou-deau-Douce - 8 Juillet 1990 kétoldalas öntött Br plakett (79mm) T:1- France 1990. Notre Dame de Bon Secours Trou-deau-Douce - 8 Juillet 1990 double-sided cast Br plaque (79mm) C:AU
31126.

Franciaország 1990. "Notre Dame de Bon Secours Trou-d'eau-Douce - 8 Juillet 1990" kétoldalas öntött Br plakett (79mm) T:1- France 1990. "Notre Dame de Bon Secours Trou-d'eau-Douce - 8 Juillet 1990" double-sided cast Br plaque (79mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN MASSILIENSIS AETIB INMENSIS URBS FVLGE kétoldalas öntött Br plakett, eredeti tokban (71mm) T:1 France ND MASSILIENSIS AETIB INMENSIS URBS FVLGE double-sided cast Br plaque in original case (71mm) C:UNC
31127.

Franciaország DN "MASSILIENSIS AETIB INMENSIS URBS FVLGE" kétoldalas öntött Br plakett, eredeti tokban (71mm) T:1 France ND "MASSILIENSIS AETIB INMENSIS URBS FVLGE" double-sided cast Br plaque in original case (71mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanada DN Olimpia emlékérem Cu-Ni (5db, 4xklf) T:1-,2 Canada ND Olympiad medallion Cu-Ni (5pcs, 4xdiff) C:AU,XF
31128.

Kanada DN "Olimpia" emlékérem Cu-Ni (5db, 4xklf) T:1-,2 Canada ND "Olympiad" medallion Cu-Ni (5pcs, 4xdiff) C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Lengyelország 1983. Kielcei Nemzeti Múzeum 1908-1983 Br emlékérem. Szign.: ST (69mm) T:2 Poland 1983. Muzeum Narodowe Kielcha 1908-1983 Br commemorative medallion. Sign.: ST (69mm) C:XF
31129.

Lengyelország 1983. "Kielcei Nemzeti Múzeum 1908-1983" Br emlékérem. Szign.: ST (69mm) T:2 Poland 1983. "Muzeum Narodowe Kielcha 1908-1983" Br commemorative medallion. Sign.: ST (69mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Litvánia ~2015. 2xklf emlékérem, egyik karton dísztokban T:2,2- Lithuania ~2015. 2xdiff commemorative medallions, one in cardboard case
31130.

Litvánia ~2015. 2xklf emlékérem, egyik karton dísztokban T:2,2- Lithuania ~2015. 2xdiff commemorative medallions, one in cardboard case

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy-Britannia 1862. Albert herceg / Londoni Világkiállítás ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) T:2 /  Great Britain 1862. Prince Albert / International Exhibition of 1862 silver plated Br commemorative medal. Sign.: Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) C:XF
31131.

Nagy-Britannia 1862. "Albert herceg / Londoni Világkiállítás" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) T:2 / Great Britain 1862. "Prince Albert / International Exhibition of 1862" silver plated Br commemorative medal. Sign.: Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
1
NDK ~1970. 12xklf Cu-Ni katonai emlékérem műanyag berakóban T:2- GDR ~1970. 12xdiff Cu-Ni military commemorative medal in coin holder C:VF
31132.

NDK ~1970. 12xklf Cu-Ni katonai emlékérem műanyag berakóban T:2- GDR ~1970. 12xdiff Cu-Ni military commemorative medal in coin holder C:VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
11
NDK 1988. 1000 éves Merseburg fém emlékérem T:1 GDR 1988. 1000th anniversary - Merseburg metal commemorative coin C:UNC
31133.

NDK 1988. "1000 éves Merseburg" fém emlékérem T:1 GDR 1988. "1000th anniversary - Merseburg" metal commemorative coin C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Államok / Köln 1865. Általános mezőgazdasági kiállítás jelzetlen Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje) (36g/41mm) T:2 kis ph.,patina /  German States / Cologne 1865. International Agricultural Exhibition unmarked commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (36g/41mm) C:XF small edge error,patina
31134.

Német Államok / Köln 1865. "Általános mezőgazdasági kiállítás" jelzetlen Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje) (36g/41mm) T:2 kis ph.,patina / German States / Cologne 1865. "International Agricultural Exhibition" unmarked commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (36g/41mm) C:XF small edge error,patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Birodalom ~1900. Sieben auf einen Streich Br plakett. Szign.: Hofner (70x73mm) T:1- German Empire ~1900. Sieben auf einen Streich Br plaque. Sign: Hofner (70x73mm) C:AU
31135.

Német Birodalom ~1900. "Sieben auf einen Streich" Br plakett. Szign.: Hofner (70x73mm) T:1- German Empire ~1900. "Sieben auf einen Streich" Br plaque. Sign: Hofner (70x73mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Német Birodalom 1906. Rembrandt születésének 300. évfordulójára Br emlékplakett (39x51mm) T:2 German Empire 1906. 300th anniversary of the birth of Rembrandt Br plaque (39x51mm) C:XF
31136.

Német Birodalom 1906. "Rembrandt születésének 300. évfordulójára" Br emlékplakett (39x51mm) T:2 German Empire 1906. "300th anniversary of the birth of Rembrandt" Br plaque (39x51mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Németország 2001. Nagy hadi parádé 1998 jelzetlen Ag emlékérem (20,10g/40mm) T:1,1- (eredetileg PP) Germany 2001. Grossen Zapfenstreicht 1998 unmarked Ag commemorative medal (20,10g/40mm) C:UNC,AU (originally PP)
31137.

Németország 2001. "Nagy hadi parádé 1998" jelzetlen Ag emlékérem (20,10g/40mm) T:1,1- (eredetileg PP) Germany 2001. "Grossen Zapfenstreicht 1998" unmarked Ag commemorative medal (20,10g/40mm) C:UNC,AU (originally PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz