Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 63

1976. A Magyar Népköztársaság Zászlórendje aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (62mm) T:1  Hungary 1976. Flag Order of the Hungarian Peoples Republic gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (62mm) C:UNC  NMK 689.
31252.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendje" aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (62mm) T:1 Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic" gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (62mm) C:UNC NMK 689.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1976. A Magyar Népköztársaság Zászlórendje aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (59,5mm) T:1  Hungary 1976. Flag Order of the Hungarian Peoples Republic gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (59,5mm) C:UNC  NMK 689.
31253.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendje" aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (59,5mm) T:1 Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic" gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (59,5mm) C:UNC NMK 689.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with service ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC  NMK: 715.
31254.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with service ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1  Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration without ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC  NMK: 715.
31255.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1 Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration without ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC NMK: 715.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1978. Magyar Népköztársaság Érdemrendje zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1- Hungary 1957. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with service ribbon C:AU NMK 593.
31256.

1978. "Magyar Népköztársaság Érdemrendje" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1- Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic" enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with service ribbon C:AU NMK 593.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
9
1979. A Magyar Népköztársaság Hőse jelzetlen Au kitüntetés, nem adományozott példány (br.: 10,06g/31mm) T:1 Hungary 1979. Hero of the Hungarian Peopless Republic Au decoration without hallmark, unawarded piece (gr.: 10,06g/31mm) C:UNC  NMK.: 716.
31257.

1979. "A Magyar Népköztársaság Hőse" jelzetlen Au kitüntetés, nem adományozott példány (br.: 10,06g/31mm) T:1 Hungary 1979. "Hero of the Hungarian Peoples's Republic" Au decoration without hallmark, unawarded piece (gr.: 10,06g/31mm) C:UNC NMK.: 716.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel T:1-  1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon, miniature and miniature ribbon in original C:AU  NMK 720.
31258.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel T:1- 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original C:AU NMK 720.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-  Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth without ribbon C:AU  NMK 720.
31259.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" without ribbon C:AU NMK 720.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
9
1984. A Magyar Népköztársaság Csillagrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (40,5mm) T:1-  Hungary 1984. Star Order of the Hungarian Peoples Republic gilt, enamelled Br decoration without ribbon (40,5mm) C:AU NMK 723.
31260.

1984. "A Magyar Népköztársaság Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (40,5mm) T:1- Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic" gilt, enamelled Br decoration without ribbon (40,5mm) C:AU NMK 723.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
14
1984. Kiváló Orvos zománcozott jelvény (~25mm) T:1-
31261.

1984. "Kiváló Orvos" zománcozott jelvény (~25mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19
1985. Munka Érdemrend arany, ezüst és bronz fokozata (3xklf) zománcozott kitüntetések, szalagsávval T:2
31262.

1985. "Munka Érdemrend" arany, ezüst és bronz fokozata (3xklf) zománcozott kitüntetések, szalagsávval T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1970-1980. MBSZ (Magyar Birkózó Szövetség) zománcozott fém kitűző (12x13mm) + DN DAU zománcozott fém kitűző (18,5x22mm) T:1-,2
31263.

~1970-1980. "MBSZ (Magyar Birkózó Szövetség)" zománcozott fém kitűző (12x13mm) + DN "DAU" zománcozott fém kitűző (18,5x22mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft