Nyomtatványok

Tételek száma: 217

cca 1910 Éljen Bernáth Béla! - szavazási röplap
13195.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Carl Lauser Stuttgart. Geschäftsbücher-Fabrik und Buchdruckerei cég nagyméretű prospektusa, német nyelven.
13196.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13197.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1910 Dicsőszentmárton, Csató Gábor vármegyei alispán és Fekete György királyi tanácsos tiszteletére rendezett díszebéd menükártyája, szakadással
13198.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13199.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1911 Preiskurant der Eisenwarenfabriken Cenkov Moritz Arndt Prag, gazdagon illusztrált, borítón sérüléssel, 62p
13200.

1911 Preiskurant der Eisenwarenfabriken "Cenkov" Moritz Arndt Prag, gazdagon illusztrált, borítón sérüléssel, 62p

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1912-1945 34 db címeres dombornyomott névjegy (Skultéty Miklósné, özv. Lechner Ferencné, Czigler Béla, Deák Bárdos Lajos, Szirmai Szirmay József, Dr. Dezseri Bánóczy Gyula, stb.)
13201.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1912-1913 Szerb újságok: Stampa, Radnicske Novine 3 db / 3 Serbian newspaper
13202.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1913 Turistaság és Alpinizmus. III. évf. XII. füzet. 1913. jun. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
13203.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914 a Díszítő művészet 1. évf. 2. lapszáma, érdekes írásokkal, borító nélkül
13204.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914 az Érdekes Újság karácsonyi lapszáma, érdekes írásokkal (Ignotus, Molnár Ferenc, Kafka Margit), címlap nélkül, tűzött papírkötésben
13205.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13206.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft