Bolhapiac Tételek száma: 493
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2137008
11560
372
Flea Market
Sakk és malom készlet átlátszó műanyag táskában. 18x24 cm 2160198
11561
372
Flea Market
3 db feketére festett és lakkozott fa tárgy: váza, m: 25. Pohár. m: 7,5 cm. Doboz fedéllel, 6,5x10x10 cm. Mindegyik apró kopásnyomokkal. 2160175
11562
372
Flea Market
Facial makeup of China, kínai maszkok, fa anyagban zománc berakással, angol felirattal és kínai írásjelekkel, dobozban, méret kihajtva: 12x24,5 cm 2109872
11563
372
Flea Market
Lovas ón fali tál, d: 22 cm 2018916
11564
372
Flea Market
Osztrák régi festett fa tál, kopott, d:20 cm 2025742
11565
372
Flea Market
Alumínium - üveg gyertyatartó, 3 gyertyának, h: 20,5 cm 2056176
11566
372
Flea Market
Fémes csillogású púderszínű üveg gyertyatartó, sérült, m: 9,5 cm 2092406
11567
372
Flea Market
Csiszolt ásvány váza, m: 15 cm 2159924
11568
372
Flea Market
Össz. 5 db klf. gyertyatartó: 2 db porcelán, egyik Rosenthal studio-line, form: polygon, design: Tapio Wirkkala, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm + Gemma porcelán, talpánál gyári hibával, jelzett, m: 8 cm. Partylyte kerámia, toboz formájú, kopásnyomokkal, m: 12 cm. Fa, fém betéttel, m: 17,5 cm + 1 db üveg, irizáló, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 8 cm 2160016
11569
372
Flea Market
Fa bivaly és őz figura, össz. 2 db, m. 5 és 7 cm 1191068
11570
372
Flea Market
Kis narancssárga száraz virágkompozíció, m: 9 cm 2025714
11571
372
Flea Market
Tükör barna fa keretben, eredeti csomagolásában, tükör: 9,5×9,5 cm, keret: 25,5×25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft