15033.
372. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Dr. Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval./ Solymossy, Sándor: Travelogue. Pictures from Bosnia, Croatia, and Dalmatia. Half-linen-binding. In Hungarian language.