Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 35

Bozsik-Csanda-Jelencsik-Kovács: Fejfájás. Bp., 1994, Literatura Medica. Kiadói papírkötés.
17132.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Goldschmidt Dénes, Dr. Halász Péter: Alvás, álom, álmatlanság . Bp., 1983, Medicina. Dr. Goldschmidt Dénes (1922-1988) által dedikált! A fedéltervet és a belső illusztrációkat Herpai Zoltán tervezte. Kiadói kartonált papírkötés, néhány lap foltos.
17133.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Budapest, 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
17134.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17135.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Shuker, dr. Karl: Noé elveszett bárkája. Debrecen, 1996. Alexandra. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
17136.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Velkey László: Gyermekeink gondozása, nevelése. Bp., 1984, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
17137.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kneipp Sebestyén: Víz-kúrám, 30 esztendőnél tovább próbálva és írva a betegségek gyógyítására és az egészség föntartására. Kneipp Sebestyén után írta és kiadta Huszár Károly. Bp., 1891, Bagó Márton és Fia. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, de belül jó állapotban.
17138.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Bp., 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Posner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon kötés.
17139.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17140.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17141.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17142.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Petőfi Sándor összes költeményei. Népies kiadás. Bp.,1882., Athenaeum, 1 t.+680 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal, egy lap kijár.+ Kolligátum, 2 műből: Goldsmith Olivér: A wakefieldi pap. Ford.: Ács Zsigmond.; [Luís Vaz de Camoes] Camoens Luziádája. Ford., s bevezetéssel és jegyzetekkel fölvilágosította: Greguss Gyula. Második kiadás.; (Egybekötve.) Bp., 1883-1874, Franklin-Athenaeum,283+5; 4+378+2 p. Kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, bélyegzésekkel. + Kolligátum, 2 műből: Milton János: Az elveszett paradicsom. Ford.: Jánosi Gusztáv. Második, javított kiadás.; Krájljevics Márkó (Márk királyfi.) Délszláv népballadák a XIV. és XV. századból. Ford.: Margalits Ede. Második kiadás. (Egybekötve.) Bp., 1904-1899., Franklin, 447;234+6 p. Kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, bélyegzésekkel.
17143.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft