Könyvek: Technika Tételek száma: 42
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1645659
17205
372
Books: Technics
Kvassay Jenő: Mezőgazdasági vízműtan. Mezőgazdasági rész. Bp., 1880, Ráth Mór. 1951820
17206
372
Books: Technics
Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp.,1990, Műszaki. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2092778
17207
372
Books: Technics
Fügedi László: Tetőfedés. Cserép, pala, nád, zsindely. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói papírkötés. 2088957
17208
372
Books: Technics
Ügyes kezek. (Ezermester.) Ford.: Gellért György. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben. 1923972
17209
372
Books: Technics
Hevesy Iván: Fényképezés kisfilmes géppel. Bp.,é.n., HAFA. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. 1966208
17210
372
Books: Technics
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben. 2001727
17211
372
Books: Technics
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval 1953590
17212
372
Books: Technics
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban. 1952039
17213
372
Books: Technics
Somoskői Ernő: Élethű versenyhajómodellek építése. Bp.,1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. 1962135
17214
372
Books: Technics
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1989383
17215
372
Books: Technics
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 1966207
17216
372
Books: Technics
Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft