https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 50

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ivan Olbracht: Vándorcirkusz. Helikon Kiskönyvek. Bp.,1971, Magyar Helikon. Illusztrálta Kondor Lajos. Számozott (1200/738.) példány. Kiadói egészbőr kötés, kopott és elszíneződött borítóval.
17321.

Ivan Olbracht: Vándorcirkusz. Helikon Kiskönyvek. Bp.,1971, Magyar Helikon. Illusztrálta Kondor Lajos. Számozott (1200/738.) példány. Kiadói egészbőr kötés, kopott és elszíneződött borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Deutsch-Englisches Wörterbuch. Leipzig, 1965, VEB Verlag Enzyklopädie Leipzig. Kaidói vászonkötés
17322.

Deutsch-Englisches Wörterbuch. Leipzig, 1965, VEB Verlag Enzyklopädie Leipzig. Kaidói vászonkötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Eugeniusz Mroczko: Magyar-lengyel és lengyel magyar minimum-szótár. Slownik Minimum Wegiersko-Polski i Polsko-Wegierski. Warszawa, 1970, Wiedza Powszechna.
17323.

Eugeniusz Mroczko: Magyar-lengyel és lengyel magyar minimum-szótár. Slownik Minimum Wegiersko-Polski i Polsko-Wegierski. Warszawa, 1970, Wiedza Powszechna.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
La peleas de Jinks, Pixi y Dixi. Barcelona, 1970. Kiadói papírkötés, címlap félig kijár, kissé kopottas állapotban.
17324.

La peleas de Jinks, Pixi y Dixi. Barcelona, 1970. Kiadói papírkötés, címlap félig kijár, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban. Dunaújváros, Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17325.

Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban. Dunaújváros, Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
3
Chemia dióhéjban. I. rész. Szervetlen chemia. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17326.

Chemia dióhéjban. I. rész. Szervetlen chemia. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Az ember élte sorsát... Nyomdászifik visszaemlékezései 1935-1945. Bp., 1983, Athenaeum. 300. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17327.

"Az ember élte sorsát..." Nyomdászifik visszaemlékezései 1935-1945. Bp., 1983, Athenaeum. 300. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással
17328.

Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Angol-magyar miniszótár/English-Hungarian Minidictionaries. Szerk.: Havas Lívia. Bp., 1973, Terra. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, firkált borítóval.
17329.

Angol-magyar miniszótár/English-Hungarian Minidictionaries. Szerk.: Havas Lívia. Bp., 1973, Terra. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, firkált borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Hűen az eskühöz. Képek a huszonöt éves munkásőrség történetéből. Bp.,1981., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, fém plakettel.
17330.

Hűen az eskühöz. Képek a huszonöt éves munkásőrség történetéből. Bp.,1981., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, fém plakettel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
6
Deutsch-Ungarisch/Német-Magyar miniszótár. Miniwörterbücher. Bp., 1973, Terra. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
17331.

Deutsch-Ungarisch/Német-Magyar miniszótár. Miniwörterbücher. Bp., 1973, Terra. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 2. A szabadságharc vezére, az ország kormányzója.1848-1978. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kopottas gerinccel. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17332.

Kossuth Lajos. Monokról indult el. 2. A szabadságharc vezére, az ország kormányzója.1848-1978. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kopottas gerinccel. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz