Tutsek Anna: Az élet iskolája. Fejes Gyula rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos elülső szennylappal, a hátsó szennylapon firkával, laza fűzéssel.
Henny Koch: Bébi. Történet egy huncut "fiús" leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története I. Bp.,1929,Nova. II. kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel.
Tersánszky J. Jenő: Makk Marci hőstette. Bp.,1956,Ifjúsági Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, firkált belső kötéstáblákkal és hátsó szennylappal.