Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 49

Vétála-Pancsavinsatiká. Szanszkrit mesék Swierkiewicz Róbert képeivel. Vác-Bp., 1997, Nalors Grafika-GMN Repro. Kiadói vászonkötés, kiadói papír kopott védőborítóval. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Volt könyvtári példány.
17359.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dánielné Lengyel Laura: Viki. Egy királynő leányévei. Szigeti Imre rajzaival. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
17360.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17361.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17362.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Henny Koch: Bébi. Történet egy huncut fiús leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története I. Bp.,1929,Nova. II. kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel.
17363.

Henny Koch: Bébi. Történet egy huncut "fiús" leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története I. Bp.,1929,Nova. II. kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17364.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17365.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17366.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tersánszky J. Jenő: Makk Marci hőstette. Bp.,1956,Ifjúsági Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, firkált belső kötéstáblákkal és hátsó szennylappal.
17367.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csehov: Vanyka. Elbeszélések. Ford.: Rab Zsuzsa. Gudics József rajzaival. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói foltos, kissé kopott félvászon-kötésben.
17368.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Miron Budinszki: Furfangos Jankó kakasa. Ford.: Karig Sára. Baráth Ferenc rajzaival. Újvidék, 1976., Forum. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17369.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Felix Salten: Bambi. Fordította: György Ferenc. Szávay Edith rajzaival. Bukarest,é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kötés enyhén sérült.
17370.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft