Könyvek: Judaika

Tételek száma: 30

Kraus, Naftali: Az áldozat visszatér... Bp, 2002, PolgART. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17238.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés.
17239.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szmodits László-Dobson Szabolcs: A magyar zsidóság és a gyógyszerészet 1945-ig. Bp., 2014., Magyar Gyógyszerésztörténeti Társaság. Kiadói papírkötés.
17240.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Festgebete der Israeliten für den ersten Tag des Neujahrs-Festes. Übersetzt und mit Anmerkungen erklärt von Dr. M. Letteris. Erster Band. Prag, 1881, Verlag von Wolf Pascheles. Félvászon kötés, viseltes, széteső állapotban.
17241.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fejtő Ferenc: Magyarság, zsidóság. Zeke Gyula közremüködésével. História Könyvtár Monográfiák. 14. Bp., 2000, História-MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés.
17242.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17243.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17244.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Patai József: Babylon vizein. Bp., 1906, Jókai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, ajándékozási bejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
17245.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17246.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lion Feuchtwanger: A római zsidó. I-II. köt. Ford.: Dormándi László. Jó Könyvek. Bp.,[1936], Pantheon. Átkötött egészvászon-kötés.
17247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17248.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17249.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: