Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 133

Perruchot, Henri: Renoir élete. Ford.: Réz Pál. Bp., 1980, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16684.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Eörsi Anna: Az internacionális gótika festészete. Bp., 1984., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16685.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Andrew Morton: William & Catherine. London, 2011., Michael OMara Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16686.

Andrew Morton: William & Catherine. London, 2011., Michael O'Mara Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Lázár Béla: A magyar művészet jövője. Budapest, 1916, Dick Manó. Kiadói papírkötés, kopott.
16687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Frey-Nagy Maryanna-Makray-Rózsás Árpád: Vénusz hangja. Képes-verses album. Vizuális történetek. Benne erotikus fotókkal is. Bp.,2020., Pronext Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16688.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16689.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
E. Csorba Csilla: Máté Olga fotóművész. Nagy asszonyi dokumentum. Bp.,2006., PIM-Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16690.

E. Csorba Csilla: Máté Olga fotóművész. "Nagy asszonyi dokumentum." Bp.,2006., PIM-Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16691.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bán Lajos - Zeles Gyula: Épületburkoló munka. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
16692.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kunt Ernő: Temetők népművészete. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16693.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16694.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Casket of Magnificent Jewels. The Collection of the late Lady Lydia Deterding. Geneva, 1980. Christies ékszer árverési katalógus. Színes képekkel illusztrált, az aukción szerepelt ékszerek mellett László Fülöp által Lady Lydia Deterdingről festett arckép reprodukciójával. Kiadói egészvászonkötés, jó állapotban.
16695.

A Casket of Magnificent Jewels. The Collection of the late Lady Lydia Deterding. Geneva, 1980. Christie's ékszer árverési katalógus. Színes képekkel illusztrált, az aukción szerepelt ékszerek mellett László Fülöp által Lady Lydia Deterdingről festett arckép reprodukciójával. Kiadói egészvászonkötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft