Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 133

Gábor Lajos: Kalocsa-vidéki népművészet és népszokások. Kalocsa, 1937, Szerző. Kiadói papírkötés, jó állapotban
16660.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Salten, Felix: A szőnyeg. Egy és más a szőnyegekről. Wien, 1930, Fischer Emanuel. Papírkötésben, jó állapotban.
16661.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11
16662.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1947 Filmművészeti évkönyv. XXVIII. évfolyam. Szerk.: Lajta Andor. Bp.,1946, Szerzői kiadás, 447 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
16663.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A világ legnagyobb hibátlan gyémántja. Christies árverési katalógusa, angol nyelven. New York, 1988, Christies. 12p. Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
16664.

A világ legnagyobb hibátlan gyémántja. Christie's árverési katalógusa, angol nyelven. New York, 1988, Christie's. 12p. Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. 1965, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16665.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlődésének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban, ebből 500 számozott példány. Számozott (500/167.) példány.
16666.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16667.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Barabás Miklós önéletrajza. Sajtó alá rendezte és az előszót és a jegyzeteket írta: Banner Zoltán. Kolozsvár/Napoca,1985, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16668.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Salon dHiver. 1913. Francia nyelvű képes kiállítási katalógus. Paris., 1913, Coquemer Imp. Kiadói papírkötés, a gerincén szakadással.
16669.

Salon d'Hiver. 1913. Francia nyelvű képes kiállítási katalógus. Paris., 1913, Coquemer Imp. Kiadói papírkötés, a gerincén szakadással.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ferenczy Béni. 33 Planches Domnnt Une En Couleurs. Introduction de Francois Gachot. Bp.,1949,Új Idők (Singer és Wolfner), 16 p.+32 t. Kiadói papírkötésben, kissé laza fűzéssel.
16670.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Váradi Tibor: Víkendházak építése. Bp., 1971, Táncsics. III. bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
16671.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft