Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 133

16648.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Téli Kiállitás 1912/1913. Budapest, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Singer és Wolfner, 126 p. Későbbi műbőrkötés, az eredeti papír borító bekötve. Eredeti borítólap és azt követő két lap sarkaiban hiányos. Néhány kevés lapon ceruzás és tollas firkával.
16649.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
Bálint Jenő: Benedek Péter földműves-festőművész. Mayer János M. Kir. Földművelésügyi miniszter, Kertész K. Róbert H.-államtitkár bevezetőivel. [Bp.], [1928], Faluszövetség, 1 t.+48 p.+8+16 sztl. lev. (képanyag)+ 1 mell. (levélfacsimile.) Fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
16650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
N. Pénzes Éva, Pogány Ö. Gábor: Mattioni Eszter kiállítása. Budapest 1977, április-június, Magyar Nemzeti Galéria. Mattioni Eszter (1902-1993) által aláírt és dátumozott! Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
16651.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Magyar Nemzeti Galéria kiállítási katalógusai, 2 db: Aba-Novák emlékkiállítás (1962), színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Vaszary János emlékkiállítás (1961), utóbbi a katalógusból kimaradt művek jegyzékét is tartalmazza. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16652.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1950-1987 Rézkarcoló művészek alkotóközössége képes bibliográfia és katalógus
16653.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16654.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1917 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Tavaszi tárlat képes tárgymutatója. 1917. Összeáll.: Lesskó János. Bp., 1917., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
16655.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1930 Az 1930. évi tavaszi kiállítás képes tárgymutatója. Bp., 1930., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt.
16656.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
16657.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16658.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zolnay Vilmos: A művészetek eredete. Bp.,2001,Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
16659.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft