Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 133

Michael Maislinger. Salzburg,(1989), BMfUKS. Német nyelven. Kiadói papírkötés. A művész által dedikált.
16744.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
16746.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Cifka Péter, Friss Gábor, Kertész István, Tótfalusi István: Képek és jelképek. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Bakelit lemez melléklettel!
16747.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Budapest, 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotú példány.
16748.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kádasi Éva - Kardos Mária: Kerámia. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt.
16749.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 db művészeti kiadvány: A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Szerk.: Dr. Siklóssy László. V. évf. 3., 4. sz., 1916. Különszám: Magyar keramika. Szakadt, széteső állapotban. + Az Ernst-Múzeum aukciói XLI. Gróf Szapáry László fegyvergyűjteménye, Langraf Lajos hagyatéka, két gyűjtemény Bruck Lajos és báró Mednyánszky László képeiből, valamint főűri és más magánbirtokból származó festmények, műtárgyak és butorok. Ernst-Múzeum aukciói XLI. Bp.,1929, Ernst-Múzeum, (Légrády-ny.), 143+2 p.+XLIV t. (fekete-fehér képtáblák.) Becsár melléklettel. Kiadói papírkötés, a borító foltos, gerinc sérült, hátsó lapok közül több összeragadt.
16750.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16751.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17001.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17003.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17005.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17007.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft