Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

Szövetkezeti vezető kincses könyve. Bp.,(1935),Hangya,208 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, részben hiányos gerinccel.+ Dr. Glacz Oszkár: A szövetkezeti mozgalom történeti fejlődése Európában. Bp., 1922, Szerző,(Hangya-ny.), 47 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt, kissé hiányos borítóval, foltos.
17540.

Szövetkezeti vezető kincses könyve. Bp.,(1935),"Hangya,"208 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, részben hiányos gerinccel.+ Dr. Glacz Oszkár: A szövetkezeti mozgalom történeti fejlődése Európában. Bp., 1922, Szerző,("Hangya"-ny.), 47 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt, kissé hiányos borítóval, foltos.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mezei Mária: Vallomástöredékek. Bp., 1983., Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17541.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17542.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gondolkodó Magyarok 5 kötete: Szekfű Gyula: Valahol utat vesztettünk., Bartók Béla: A népzenéről, Kassák Lajos: Csavargók, alkotók, Brodarics István: Igaz leírás a magyaroknak a törökökkel Mohácsnál vívott csatájáról, Eötvös József: A zsidók emancipációja. Bp., 1981-1987., Magvető. Kiadói papírkötés.
17543.

Gondolkodó Magyarok 5 kötete: Szekfű Gyula: "Valahol utat vesztettünk.", Bartók Béla: A népzenéről, Kassák Lajos: Csavargók, alkotók, Brodarics István: Igaz leírás a magyaroknak a törökökkel Mohácsnál vívott csatájáról, Eötvös József: A zsidók emancipációja. Bp., 1981-1987., Magvető. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17544.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A magyar öntudat kistükre. Bp., 1943., Felső Kereskedelmi Iskolai Tanárok Nemzeti Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítószélekkel.
17545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wass Albert: Rézkígyó. Hagyaték. Pomáz, 2002, Kráter. Két regény egy kötetben. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóval, enyhén kopottas állapotban.
17546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wass Albert: Jönnek! Adjátok vissza a hegyeimet! Pomáz, 2002, Kráter. Két regény egy kötetben. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
17547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wass Albert: Elvész a nyom. Pomáz, 2003, Kráter. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóval, enyhén kopottas állapotban.
17548.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wass Albert: Az Antikrisztus és a pásztorok. Pomáz, 2003, Kráter. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóval, enyhén kopottas állapotban.
17549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 406 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17550.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17551.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft