Fotó

Tételek száma: 332

cca 1865 Giacomo Rossini (1792-1868) olasz zeneszerző, körülvágott, sérült fotórepró, 8×5,5 cm
12430.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1870 Miksa császár utolsó pillanata Mexikóban fénnyomat / Last moment of Emperor Max in Mexico. 9x6 cm
12431.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1865 Ferenc József (1830-1916) császár és király fiatalkori portréja, keményhátú fotó, 10×6 cm
12432.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1940 Karádi Katalin színésznőről készült 3 db vintage NEGATÍV, dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, 24x36 mm
12433.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1979 Bp., Leonyid Iljics Brezsnyev (1906-1982) beszédet mond, feliratozott MTI sajtófotó, 13×17,5 cm
12434.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hitler képsorozat 7. fotó: Hitler szabadidejében. cca 1934-ben. 12x17cm
12435.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1915 Hajdu Ilona (1889-?) szoprán opera-énekesnő dedikált fotója, Goszleth István műterméből, kartonra kasírozva, felületén törésnyom, 19,5×11,5 cm
12436.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Temesvári Andrea (1966-) teniszező, sajtófotó, 24,5×19,5 cm
12437.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
cca 1935 Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról készült fotó, Kaulich Rudolf műterméből, hátulján pecséttel jelzett, a fotó eleje és a hátulja feliratozva, Hóman Bálint kultuszminiszter is szerepel rajta, 18x23,5 cm + újságcikk Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról és a Pázmány Péter Tudományegyetem 300 éves fennállásának ünnepéről +Gajzágó László apjának, dr. Gajzágó Béla ítélőtáblai tanácselnöknek küldött képeslap Korfuról
12438.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1950-1960 Werkfotók különböző filmekből, rajtuk Mészáros Ági, Soós Imre és más színészekkel, 5 db, 23×30 cm
12439.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 Gerőffy Elisabeth táncosnő művészi fotója, Jelzett fotó Egy bécsi műteremből 16x23 cm kartonra ragasztva
12440.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12441.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft