Herendi madaras porcelán tálka, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, 6x1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/371/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Herendi-madaras-porcelan-talka-jelzett-matricas-kopasnyomokkal-6x10-cm~II2161474
2161474
11133
371
Leírás: Herendi madaras porcelán tálka, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, 6x10 cm
: tánczos_gábor