XIX. sz. vége: Szilke. Mázas cserép, Kézzel festett, kopásokkal, csorb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/371/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500004/XIX-sz-vege-Szilke-Mazas-cserep-Kezzel-festett-kopasokkal-csorbakkal-m-21-cm-d14-5-c~II2162684
2162684
11061
371
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: XIX. sz. vége: Szilke. Mázas cserép, Kézzel festett, kopásokkal, csorbákkal m: 21 cm, d:14,5 cm
: karap_norbert